neprihlásený Nedeľa, 18. novembra 2018, dnes má meniny Eugen   DonaskaKvetov.sk - donáška kvetov v SR a zahraničí Pošli kvety
Netflix uspel v kreatívnych Emmy, tesne skončil druhý

Značky: Netflix

DSL.sk, 10.9.2018


Internetová služba streamovania videa na vyžiadanie Netflix po dosiahnutí vynikajúceho výsledku v počte nominácií na prestížne americké televízne ceny Emmy výrazne uspela aj v získaní cez víkend udelených samotných cien v tzv. kreatívnych kategóriách, udeľovaných najmä v rozličných vedľajších pozíciách a žánroch televíznej tvorby.

Netflix totiž skončil tesne druhý za HBO, keď získal 16 takýchto cien oproti 17 cenám HBO. Tretia televízia NBC získala 15 cien.

Ďalšia streamovacia služba Hulu získala 4 ceny, Amazon 3, Vimeo a YouTube po 1.

Z jednotlivých programov získali najviac Game of Thrones a Saturday Night Live, po 7. Z programov streamovacích služieb získali The Crown, Queer Eye a USS Callister zo série Black Mirror od Netflixu, The Handmaid's Tale od Hulu a The Marvelous Mrs. Maisel od Amazonu po 3 ceny.

Najprestížnejšou cenou streamovacích služieb bola zrejme cena za vôbec najlepší televízny film pre USS Callister zo série Black Mirror.

Netflix už získal tento rok v cenách Emmy zaujímavý úspech, keď po dlhých 17 rokoch pripravil televíziu HBO o prvú pozíciu v rebríčku podľa počtu nominácií. Netflix získal totiž celkovo 112 nominácií na ceny Emmy, HBO 108 a NBC 78. Zvyšné dve populárne streamovacie služby Hulu a Amazon získali 27 a 22 nominácií, YouTube 5.

Z programov Netflixu najviac nominácií získal The Crown, 13, Godless a Stranger Things, po 12.

V počte nominácií jedného programu stále vedie HBO, ktorej seriál Game of Thrones získal 22 nominácií, Westworld od HBO a Saturday Night Live televízie NBC 21 nominácií a The Handmaid’s Tale od Hulu 20 nominácií.

Hlavné ceny Emmy budú udelené o týždeň 17. septembra.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

NASA na diaľku vypla Keplerov teleskop
Potenciálne známa náplň ďalšieho Star Trek seriálu
SpaceX má povolenie na ďalších 7518 satelitov pre poskytovanie Internetu
Štáty dnes schvaľujú predefinovanie kilogramu
Po akvizícii Red Hatu zastreší vývoj Cephu nová organizácia


inzerciaDiskusia:
                               
 

....k tym 112 nominaciam, im chyba nominacia za natacanie serialu v :

- Najlepsom pocasi pocas Augusta na Novom Zelande
- Najlepsej vlhkosti vzduchu v Kanade pocas Jula.
- Najlepsich svetelnych podmienkach na Islande.
- Najlepsom tlaku vzduchu dna 13.4.2018 v Tokyu.

a posledna, najlepsi kooefiecient IQ retarded versus genius ktory cini 3.1415926535.

S pozdravom Emmys
Odpovedať Známka: 3.0 Hodnotiť:
 

ze skoncit druhy znamena ako kupit si vcerajsie noviny, alebo o druhom mieste by vedeli rozpravat sportovci severnej korey po skonceni olympiady..
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

A to asi ešte nevieš čo robili V Iraku počas vlády Saddáma športovcom ktorí nedosiahli požadované výkony. Odporúčam csfd.cz/film/285143-dabluv-dvojnik/prehled/
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár