Firefox 3.0 umožní používať webové aplikácie offline
Diskusia k článku: Firefox 3.0 umožní používať webové aplikácie offline
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
2007-02-28 09:12:24
Keby som pocitac pouzival IBA na surfovanie po internete, tak mi staci aj 256MB RAM. Ja mam vsak okrem prehliadaca casto otvorene dalsie aplikacie a vtedy uz mi nenazranost Firefoxu vadi. Tak surfujem s Operou :o)
|