Ubuntu 7.04. Potrebujeme ešte Windows?
Diskusia k článku: Ubuntu 7.04. Potrebujeme ešte Windows?
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
dufam
Od: dufam
|
Pridané:
2007-05-07 22:56:18
ze si ten photoshop kupil...tony ked si clovek cita tvoje prispevky, tak usudi ze si len fanatik na ktoreho by ani Linus nebol hrdy
|