Autori štatistiky o IQ používateľov prehliadačov si ju vymysleli
Diskusia k článku: Autori štatistiky o IQ používateľov prehliadačov si ju vymysleli
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
inteligencia vs. vedomosti
Od: 1000Sk
|
Pridané:
2011-08-04 11:18:55
Nechápem, prečo si stále veľa ľudí míli inteligenciu reprezentovanú IQ koeficientom s múdrosťou a vedomosťami. Napr. to, že nieto nevie gramatiku ešte neznamená, že nie je inteligentný. A podobných príkladov sa sa tu na fóre objavilo už veľa.
Ale späť k téme nízke IQ používateľov IE. Je to hovadina. Keď niekto nepotrebuje k životu PC, a teda pozná len monopólny OS a myslí si, že modré e znamená Internet, to neznamená, že má nízke IQ. Len jednoducho nevie, že čo je Internet, nepozná pozadie, nevie ako funguje a je mu to jedno, lebo to nepotrebuje vedieť. Hlavne, že to ide. Čo ak je to odborník na medicínu? Potom tiež nie je inteligentný???
Som si na cca 80% istý, že veľa machrov, čo sem píšu ani len nevedia definovať, čo je také zlé na IE, ale hlavne, že budú stále kydať, aký je to na***** prehliadač a budú osočovať a debilizovať užívateľov IE.
BTW používam linux a Firefox.
|