Novú zmluvu s MS kritizujú aj Aliancia Fair-play a SOIT, vznikla hromadná pripomienka
Diskusia k článku: Novú zmluvu s MS kritizujú aj Aliancia Fair-play a SOIT, vznikla hromadná pripomienka
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Diskusia k článku
Od: jebebejbe
|
Pridané:
2012-01-18 10:32:10
Polovici by pritom stacil wordpad. Napriklad ten vo win7 je celkom schopny: da sa tam zmenit font, velkost pisma a donca bold :)
|