Aktivista urobil prácu za ministerstvo, zistené čísla o využívanom MS softvéri sú alarmujúce
Diskusia k článku: Aktivista urobil prácu za ministerstvo, zistené čísla o využívanom MS softvéri sú alarmujúce
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
licencie do zasoby
Od: e3k..
|
Pridané:
2012-12-06 08:57:05
no co ide tuha zima, budu mat cim kurit.
|