Aktivista urobil prácu za ministerstvo, zistené čísla o využívanom MS softvéri sú alarmujúce
Diskusia k článku: Aktivista urobil prácu za ministerstvo, zistené čísla o využívanom MS softvéri sú alarmujúce
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
.RIP.
Od: TnT
|
Pridané:
2012-12-08 15:38:06
ms je supeeer †
|