IE 10 má nižšiu spotrebu ako Chrome a FF, zistila kontroverzná štúdia objednaná MS
Diskusia k článku: IE 10 má nižšiu spotrebu ako Chrome a FF, zistila kontroverzná štúdia objednaná MS
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
chýba tam skutočný víťaz
Od: ako pako
|
Pridané:
2013-06-06 10:31:54
a to je Opera
|