IE 10 má nižšiu spotrebu ako Chrome a FF, zistila kontroverzná štúdia objednaná MS
Diskusia k článku: IE 10 má nižšiu spotrebu ako Chrome a FF, zistila kontroverzná štúdia objednaná MS
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
46456
Od: 4645
|
Pridané:
2013-06-06 10:43:28
aspon vidite aky je chrome zbytocny moloch.
|