IE 10 má nižšiu spotrebu ako Chrome a FF, zistila kontroverzná štúdia objednaná MS
Diskusia k článku: IE 10 má nižšiu spotrebu ako Chrome a FF, zistila kontroverzná štúdia objednaná MS
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: 46456
Od: mememe?
|
Pridané:
2013-06-06 14:32:34
je, ale to nie je vobec vysledok tychto testov :-)
keby sme to porovnali k autu, tak MS auto ma bez vodica, sedaciek a dolu kopcom menej spotreby ako ine plne nalozene auta na rovine. Well done!
|