IE 10 má nižšiu spotrebu ako Chrome a FF, zistila kontroverzná štúdia objednaná MS
Diskusia k článku: IE 10 má nižšiu spotrebu ako Chrome a FF, zistila kontroverzná štúdia objednaná MS
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Opera FTW!
Od: fgs
|
Pridané:
2013-06-06 21:04:46
Ked v tom FishBowl teste pustim 1-2-5-10 ryb, tak v Opere mam stale 4 FPS a vyzatenie CPU +-50%. Je nieco zle, ci Opera ignoruje tento test?
|