Skylink s novoročným prekvapením, zdražuje servisný poplatok
Diskusia k článku: Skylink s novoročným prekvapením, zdražuje servisný poplatok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: budicek!
Od: roob_
|
Pridané:
2013-12-30 21:08:14
:) daj navrh ku komu.. kde este platis za taky rozsah ponuky a za 2€ mesacne. Staci jedna :) Vychcanci to maju dobre premyslene, tie poplatky su nastavene tak, aby aj tak boli najvyhodnejsi na trhu. Ked ti teda nestaci DVBT...
|