Skylink s novoročným prekvapením, zdražuje servisný poplatok
Diskusia k článku: Skylink s novoročným prekvapením, zdražuje servisný poplatok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: za sluzby sa plati
Od: chordata
|
Pridané:
2013-12-31 00:02:37
to, ze J&T/Skylink slubil, ze sluzba bude navzdy zadarmo po kupeni drahsej karty >> je << problem terajsieho majitela lebo firmu prevzal aj s jej zavazkami ! Servisny poplatok je spoplatnenie, za zavedenie ktoreho mali byt uz davno sankcionovani.
|