Skylink s novoročným prekvapením, zdražuje servisný poplatok
Diskusia k článku: Skylink s novoročným prekvapením, zdražuje servisný poplatok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: za sluzby sa plati
Od: Houston
|
Pridané:
2013-12-31 09:04:11
Nie si pragmatik. Uvazujes, ze prebrali zakladnu uzivatelov. Teda zmluvne pohladavky. Tym padom aj zavazky. Zavazky su aj verejne prisluby. Aj prisluby, ze bude nieco zadarmo.
Varianta 2:
Nepreberiem prisluby, zavazky ani pohladavky. S kazdym treba uzavriet novu zmluvu (a tu uz s novymi podmienkami)
|