Skylink s novoročným prekvapením, zdražuje servisný poplatok
Diskusia k článku: Skylink s novoročným prekvapením, zdražuje servisný poplatok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Nahhh #1
Od: občan
|
Pridané:
2014-01-01 16:36:04
A životná úroveň sa mi po roku 1989 znižovala, možno výnimkou rokov 1992 ÷ 1994, ale od roku 1999 rapídne klesala, aj keď som pracoval. Keď nás v r.2001 vyhodili, tak nám dlhoval zamestnávateľ n x 10 000 Sk. Podnik najprv vyplatil banky, veriteľov, ... A my sme ostali poslední v rade a s 0 Sk, to podľa zmeny zákonov platných od r.1999 (M.Dz. a M.) Páni pokojne ďalej "podnikajú". Dokonca som potom robil určitý čas s vysokoškolským technickým vzdelaním v "robotníckej" pozícii v nemeckej firme. Keď som sa pýtal Abteilungsleitera na primeranú technickú pozíciu, tak mi povedal, že nie každí Nemec vie po anglicky. Ale moji vedúci boli bývalí časníci, zvárači, dojičky i jeden, čo nevedel písať-čítať, ktorý bol "absolventom" osobitnej školy. A nemecky nevedeli. Nad "operátormi" radi majú nízkovzdelaných stredných manažérov, čo bezrozumu plnia ich rozhodnutia, často choré a hlúpe, a hlavne neohrozujú ich posty.
|