Google a Apple získavajú čoraz viac patentov, už sú medzi špičkou
Diskusia k článku: Google a Apple získavajú čoraz viac patentov, už sú medzi špičkou
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Patenty
Od: King of Slovenska Diera
|
Pridané:
2014-01-15 10:20:50
Staci si niektore z tych patentov pozriet. Su to rukou nacmarane chujoviny napriklad o tom, ze nad stolom bude obraz z projektora a podobne nezmysli, ktore vobec nemal patentovy urad prijat. Uz dlho sa hovori o tom, ze sa musi urobit revizia patentoveho urady, aby nebolo mozne patentovat uplnu chujovinu. Skutocne techno patenty nerobi ani Google ani Apple.
|