Googlu sa opäť nepáči postup Samsungu, kvôli Tizenu na smart hodinkách
Diskusia k článku: Googlu sa opäť nepáči postup Samsungu, kvôli Tizenu na smart hodinkách
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: hehehehe
Od: Dead Space
|
Pridané:
2014-07-20 13:02:09
Vrana k vrane sada :D
To, ze iPhonisti su socky, su len kecy ludi, co na iPhony nemaju, aby si zdovodnili fakt, ze su neschopni zarobit a usetrit si viac ako 500 eur.
|