Ľudia sa sťažujú na Waze, posiela premávku do predtým tichých ulíc
Diskusia k článku: Ľudia sa sťažujú na Waze, posiela premávku do predtým tichých ulíc
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: aj v ba
Od: JeremyTheOriginal
|
Pridané:
2014-12-15 11:13:19
Ticha ulica sa nestava hlucnou koli navigacii ale koli poctu aut na cestach..
|