Ľudia sa sťažujú na Waze, posiela premávku do predtým tichých ulíc
Diskusia k článku: Ľudia sa sťažujú na Waze, posiela premávku do predtým tichých ulíc
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: aj v ba
Od: paan
|
Pridané:
2014-12-15 23:01:19
si robil autoskolu so slabikara alebo co, daj presne znenie, kde je toto vo vyhlaske povolene, lebo pokial viem tak to co si spisal je pekna sprostost, motorka je vozidlo auto je vozidlo, su medzi nimi urcite rozdiely, ale tento blud si musel zistit na pive so slabikara pre retardov v utopistockej post automobilovej moderne fanatickeho svojho boju motorkoveho
|