Dominantný firmvér pre routery OpenWrt v kríze, časť vývojárov vytvorila fork
Diskusia k článku: Dominantný firmvér pre routery OpenWrt v kríze, časť vývojárov vytvorila fork
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: To je hlavny problem
Od: VincentZ
|
Pridané:
2016-05-05 18:16:46
Zrejme si tu niektori ludia neuvedomuju, ze monokultura je zla vec.
|