neprihlásený Sobota, 25. marca 2017, dnes má meniny Marián   DonaskaKvetov.sk - donáška kvetov v SR a zahraničí Pošli kvety
Začalo veľké vypínanie českých staníc na Slovensku, Prima skončila v Skylinku


Diskusia k článku: Začalo veľké vypínanie českých staníc na Slovensku, Prima skončila v Skylinku

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Vážení zákazníci,ďakujeme že využívate naše televízne služby. Dovoľujeme si vám oznámiť, že napriek nášmu dlhoročnému úsiliu bude na základe žiadosti vlastníka TV Prima testovacie vysielanie stanice Prima v službách Antik Telecom ukončené 10.2.2017 o 12.00 hodine.

TV Prima rovnako už ukončila alebo v najbližších dňoch ukončí vysielanie aj u všetkých ostatných telekomunikačných operátorov na Slovensku.

Vysielateľ poskytol spoločnosti Antik Telecom náhradu v podobe programu Prima Plus, ktorý sme už zaradili do vysielania. Programy Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom a Prima Max budú vysielané naďalej bez obmedzenia. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Prijmite naše uistenie, že Antik bude naďalej hľadať v rokovaniach s vysielateľmi všetky možnosti, aby sme vám priniesli programy, o ktoré máte najväčší záujem. V prípade záujmu o možnosti aktivácie našich balíkov TV služieb alebo iné informácie píšte na antik@antik.skMeno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.