Smartfóny budú čoskoro vidieť kvalitne v 3D, podpora pribudne v bežných CPU
Diskusia k článku: Smartfóny budú čoskoro vidieť kvalitne v 3D, podpora pribudne v bežných CPU
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: dva mobily
Od: ujo horar
|
Pridané:
2017-08-17 12:00:57
veru ze to pojde, len bude tam taky mensi problem, lebo na displejoch tychto mobilov sa budu otvarat nove dimenzie.. teda konkretne stvrta, piata, siesta, siedma, osma... podla toho kolko mobilov bude snimat jednu scenu.. ale nesmie sa to prehanat, lebo sa zacne nas vesmir trhat na strunky...
|