neprihlásený Sobota, 18. augusta 2018, dnes má meniny Elena, Helena   DonaskaKvetov.sk - donáška kvetov v SR a zahraničí Pošli kvety
Polovica užívateľov Windows 10 mala pri aktualizácii problémy


Diskusia k článku: Polovica užívateľov Windows 10 mala pri aktualizácii problémy

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Dovolím si trochu nesúhlasiť. Predtžm som bol dlhoročným užívateľom Windows, Od 3.1 (áno, ešte aj ten som zažil), cez 95, 98, 2000, XP, Vista, 7, až po 10. Problémy s aktualizáciami, podporou, spätnou nekompatibilitou a podobne sa verziu od verzie zhoršovali. Užívateľské rozhrania sa menili, a nikdy nie k lepšiemu. Pre teba "nevedomí" užívatelia nepotrebujú vedieť, ako a prečo systém funguje tak ako funguje, ale prepáč, keď mi uprostred práce, alebo zábavy proste systém oznámi, že prebehne alebo prebehla aktualizácia a počítač sa reštartuje, a ja nemám tomu ako zabrániť a najbližšiu pol hodinu alebo aj hodinu(áno, aj hodinu!) sa mi tam "čosi" načítava a ja nemôžem nič robiť, tak s3riem na taký systém.
Ja som "aktualizoval" na Linux, a odvtedy sa mi nič podobné nestalo. Takisto všetky nastavenia systému som si urobil sám, stačilo stošku, ale naozaj len trošku učenia sa a pohnúť rozumom, nič zložité. A to sa fakt nepovažujem za IT špecialistu.
Takže ďakujem, ale mne už microsoftu a jeho praktík stačilo.

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.