Francúzsko zakázalo na školách mobily a ďalšie zariadenia
Diskusia k článku: Francúzsko zakázalo na školách mobily a ďalšie zariadenia
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: slnieckar
Od: Kožený Stalin
|
Pridané:
2018-08-01 13:47:37
Nemusí, ale môže sa aj vymyslieť, recyklovať správa. Ide o to, aby sme sa mali čoho báť. Inak by bola nuda. Je to predsa zábava čumieť na nešťastie v telke. To potrebujeme.
|