O 10 rokov tu bude 141 tisíc elektromobilov, tvrdí asociácia
Diskusia k článku: O 10 rokov tu bude 141 tisíc elektromobilov, tvrdí asociácia
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: sgsgsd
Od: _xxx
|
Pridané:
2020-06-17 11:15:35
na kereho kokota su ti 4 auta na dvore?
|