Pre americké nepokoje menia softvérovú terminológiu aj MySQL a Twitter
Diskusia k článku: Pre americké nepokoje menia softvérovú terminológiu aj MySQL a Twitter
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: newspeak
Od: feroxxx
|
Pridané:
2020-07-06 17:57:30
Kam? No predsa do p.ce! :)
|