NASA na Mesiaci vybuduje mobilnú 4G sieť
Diskusia k článku: NASA na Mesiaci vybuduje mobilnú 4G sieť
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Holuby protestuju
Od: Gokuu
|
Pridané:
2020-10-19 19:06:51
Ani na Mesiaci nechcu 5G.
|