Intel opäť prejde na novú päticu CPU
Diskusia k článku: Intel opäť prejde na novú päticu CPU
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Patica..
Od: no jasne
|
Pridané:
2022-12-14 09:51:47
som čakal že v nemčine to bude niečo v štýle "der nohapinprocesorramikdrziak"
|