Smartfóny v školách chce zakázať aj najväčší, najpokrokovejší a najliberálnejší americký štát
Diskusia k článku: Smartfóny v školách chce zakázať aj najväčší, najpokrokovejší a najliberálnejší americký štát
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: ultraumiernený telefonizmus
Od: ujo horar
|
Pridané:
2024-06-20 09:29:44
Nuz ja byt ucitelom na skole s deckami, tak mam na to jednoduchy recept.. Deckam rozkazem, aby si navzajom vymenili telefony, a ani si ich priekazne dobrovolne povypinaju same..
|