Smartfóny v školách chce zakázať aj najväčší, najpokrokovejší a najliberálnejší americký štát
Diskusia k článku: Smartfóny v školách chce zakázať aj najväčší, najpokrokovejší a najliberálnejší americký štát
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
gavin
Od: Huger
|
Pridané:
2024-06-20 15:23:13
Gavin Belson by toto nikdy nenavrhol.
|