AMD údajne výrazne zvýši spotrebu už vydaných nových CPU aby zvýšila ich výkon
Diskusia k článku: AMD údajne výrazne zvýši spotrebu už vydaných nových CPU aby zvýšila ich výkon
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Intel má spotrebu
Od: Ondrejkoo
|
Pridané:
2024-08-18 07:56:16
Píšem pri polovodičoch. Napríklad samotné tranzistory v rôznych púzdrach. Že to pri CPU nejako preonačili, no je to možné... ale je možné, že je to len preklad z čs. katalógových listov z čias, keď sa udával celkový stratový výkon, napr tu:
https://www.teslakatalog.cz/KD503.html
|