Predstavené 320-Wattové nabíjanie smartfónov
Diskusia k článku: Predstavené 320-Wattové nabíjanie smartfónov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: je to des.
Od: Pjetro de
|
Pridané:
2024-08-17 09:14:23
"poskladala na seba štyri tenké články"
to ani diva srnka skrizena s divym danielom v case ruje netusi, co tym myslia
podla mna rozdelenie bateria na 4 casti pre nabijanie, podobne ako je tomu v pripade 120W nabijania 5000 mAh baterie rozdeleneho na dve nezavisle casti a kazda 2500 mAh cast sa nabija so 60W
|