Predstavené 320-Wattové nabíjanie smartfónov
Diskusia k článku: Predstavené 320-Wattové nabíjanie smartfónov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Si proste kúsok ocikaného mäska
Od: mäskomäsko
|
Pridané:
2024-08-18 17:18:55
Pjetro de, uvedom si ze ide o Cinanov, ktori klamu vsade kde sa da a radi si zvysuju ciselka na PR materialoch, takze 320W je power na vstupe do nabijacky.
Z nabijacky leze teda max 298W. A to iba na velmi kratku dobu. Za tu dobu sa kable, telefon ani baterky nestihnu roztopit. Cize nejak im to funguje, ale nechcel by som.
|