Predstavené 320-Wattové nabíjanie smartfónov
Diskusia k článku: Predstavené 320-Wattové nabíjanie smartfónov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Si proste kúsok ocikaného mäska
Od: Ondrejkoo
|
Pridané:
2024-08-20 01:28:18
Kábel + zdroj môže byť v pohode. ale nejaké mini USB je na 2 veci. príliš tenké kontakty. A je to kontaktná plocha, teda tam je veľký prechodový odpor.
|