Netflix s reklamami má už 70 miliónov užívateľov
Diskusia k článku: Netflix s reklamami má už 70 miliónov užívateľov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ale vsak platte stale viac a viac za rovnake sluzby... klasika
Od: zyx
|
Pridané:
2024-11-12 21:17:17
Standardna ryzovacka... aj Skylink bol zadarmo a uz nie je ale zato v Cechach si co-to vybojovali so Skylink-om tu sa na nas samozrejme kazdy vykaslal :(
Aj banky kedysi pytali 2 Sk, potom 5 Eur, tak to mi chcu povedat ze o tolko percent zdvihly kvalitu sluzieb ? a ze o tolko percen mi viac ostane ??
HAVED je to vsade... :(
Podobne hypoteky, keby to boli 4% z povodnej sumy tak okej, ale 4% z dalsich 4% ... do nekonecna az v konecnom dosledku byt preplati clovek presne 2x !!! to nie je zdieranie ?
Tomuto by sa mala venovat EU a vlady na svete a nie zbedacovat ludi za kazdu kravinu...
A ked sme pri tom, preco mi zdania plat ? ked zdania vsetko co kupim ? Aj ujo Einstein mal na to svoj pekny nazor !!
Tak som sa postazoval.. :)
|