neprihlásený Pondelok, 16. februára 2026, dnes má meniny Ida, Liana
Austrália zakázala ruský antivírus


Diskusia k článku: Austrália zakázala ruský antivírus

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Ak sa jedna o firmu kde kazdu lokalitu spravuje niekto iny tak budiz. Ak sa jedna o prostredie spravovane z jedneho miesta, tak roznorody bezp. soft na rovnakom type zariadeni nie je bezna vec, teda IMHO.

Z popisovaneho mi to vychadza tak ze aj ten Eset podobne ako Avast asi nebol oficialne zakupeny a pravdepodobne ani aktualizovany. Potom sa popisovanemu vysledku ani necudujem. Eset urcite nie je best of the best, ale ziadny AV nie je 100% a vo svojej podstate ani nemoze byt. EDR dtto.

Ak mas ale dobre skusenosti s Kasperskym tak super (pre teba).

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.

Overovací text:



Pre overenie, že komentár sa nepridáva automatizovanými prostriedkami, prosím prepíšte text, ktorý vidíte na obrázku. Písmená musíte zadávať rovnako ako na obrázku veľké. Pokiaľ text neviete prečítať, kliknite prosím na tlačidlo "Obnoviť obrázok". V texte sa používajú iba znaky "BCDJKMPRSVWXY1234589".