Skype o dva mesiace skončí, nahradí ho Teams
Diskusia k článku: Skype o dva mesiace skončí, nahradí ho Teams
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: teams je super
Od: she sees six shit seagates
|
Pridané:
2025-03-02 10:46:40
Tak ako v sklade na styl tesca kde presuvas krabicky na paletky by ti stacilo keby este fungovalo aj ICQ...
|