Česi odštartovali prepravu autonómnym vlakom
Diskusia k článku: Česi odštartovali prepravu autonómnym vlakom
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: dochvíľnosť
Od: Jaaasom
|
Pridané:
2025-04-05 22:27:38
Zatiaľ chodia na elektriku a na naftu.
|