NASA na sonde Voyager 1 sfunkčnila dávno nepoužívané trysky
Diskusia k článku: NASA na sonde Voyager 1 sfunkčnila dávno nepoužívané trysky
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
qwert
Od: C.O.B.R.A
|
Pridané:
2025-05-16 00:27:28
Takže po 20 rokoch zistili, že prepínač robí to čo má. Bravô
|