V DVB-T prechádzajú ďalšie stanice do H.265
Diskusia k článku: V DVB-T prechádzajú ďalšie stanice do H.265
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Nemchapem
Od: 31337
|
Pridané:
2025-05-25 11:44:57
12-ročné telky už podporujú H265.
MPEG-4 má cez 25 rokov :/
|