ZSE po zhoršení virtuálnej batérie umožní využiť nadbytočnú elektrinu inak, zdieľať s inými
Diskusia k článku: ZSE po zhoršení virtuálnej batérie umožní využiť nadbytočnú elektrinu inak, zdieľať s inými
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: meranie
Od: wdúpkepkpfo
|
Pridané:
2025-05-31 19:44:26
A tie dokazy o cipoch z pracok by neboli, ked uz teda neverime neverejnym prieskumom? Ja len tak sa, zo zvedavosti, pytam. Pripadne aspon o tom skvelom obohateni inziniermi z afriky. Ci tu plati dvojaky metrik?
No a gejprajdy predsa v PS presadzujete a podporujete. Vraj je to to oneee obohatenie. Najradsej aby sme sa na ne povinne skladali, vsak.
Inak kedysi bol taky zazracny material menom azbest, dnes sa ho kazdy boji.
|