PCI Express má už aj optickú verziu
Diskusia k článku: PCI Express má už aj optickú verziu
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: takže to nebude už s ničím spätne kompatibilné, lebo zrazu optika
Od: OriginalnyKoumakSK
|
Pridané:
2025-06-14 07:30:25
Oni to uz len z principu takto udrziavaju, lebo ak by spravili 9-10 liniek, uz by to mohlo fungovat ako paralelny prenos a tomu sa chcu vyhnut, lebo hrdost nepusti.
|