SpaceX sa so Starship nedarí, ďalšia explodovala na Zemi
Diskusia k článku: SpaceX sa so Starship nedarí, ďalšia explodovala na Zemi
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
furt dačo
Od: drobec255
|
Pridané:
2025-06-19 12:42:26
podľa mna zabudli po naštartovaní vypnúť sytič
|