Čipy vyrábané novým procesom Intel 18A budú o 25% výkonnejšie
Diskusia k článku: Čipy vyrábané novým procesom Intel 18A budú o 25% výkonnejšie
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Pošahaný intel
Od: Tribald
|
Pridané:
2025-06-27 06:34:55
Kamarát ty si fakt blbeček.
|