97% nových áut v Nórsku je čistých elektromobilov, dominuje Tesla
Diskusia k článku: 97% nových áut v Nórsku je čistých elektromobilov, dominuje Tesla
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: NETOXICKA LIKVIDACIA
Od: ehjkhkjhk
|
Pridané:
2025-07-07 14:48:40
No a teraz si si neskutocne nasral do huby, Pozrel som celkovu spotrebu v TeraWatt hodinach na krajinu.
CINA 9440 TERA WATT!!! za rok
EU+Ukrajina (-Rusko) priblizne 3100 TeraWatt za rok !!! (USA 4270 TW)
EU je porovnatelne velky region!
Takze cinania nech si vyrobia kondomy ty debil a nam tu nenut vyslovene kokotiny!
Ja sa chcem mat dobre a pokrok len v tom pripade ak my to dava zmysel osobne.
(naprikald nie AI ako buzeracia/nahrada na support telefonickej linke, ci ako cenzorsky nastroj! , ale AI ako nastroj na automatizovanu produkciu normalneho jedla! udrzby ciest...)
|