Užívateľské rozhranie Microsoft Edge zrýchlilo, zobrazí sa pod 300 ms
Diskusia k článku: Užívateľské rozhranie Microsoft Edge zrýchlilo, zobrazí sa pod 300 ms
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
uzivatelske rozhranie
Od: OriginalnyKoumakSK
|
Pridané:
2025-07-09 10:39:54
Vytvorit uzivatelske rozhranie v javaskripte, alebo inom runtime skripte/kompilacie je mor tejto doby.
Zbytocne to spomaluje celkovy proces a programatorom to tiez neulahcuje vysledny produkt, lebo zanasa to do celkoveho procesu len chaos a nutnost pouzivat barlicky pri odstranovani chyb, alebo dosahovani inych - menej standartn6ch cielov.
|