O2 opäť oznámilo malé zlepšenie pokrytia 5G
Diskusia k článku: O2 opäť oznámilo malé zlepšenie pokrytia 5G
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
nevymýšľaj
Od: PCmanik
|
Pridané:
2025-07-18 01:43:24
V máločom išli 4 GB DDR2. Lebo základovky a vtedajšie RAMKy boli max 2 GB.
|