Orange oznámil kybernetický útok, na Slovensku nefungovala mobilná aplikácia
Diskusia k článku: Orange oznámil kybernetický útok, na Slovensku nefungovala mobilná aplikácia
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Oramge je smrt
Od: kecalek
|
Pridané:
2025-07-29 22:40:10
Žiadna ruSSká stopa, ale oranžová stopa oranžových neschopákov. RuSSi kašlú na nejaký Orange - veď aj bez tých útokov je viac nefunkčný ako funkčný.
|