Apple predala 3 miliardy iPhonov
Diskusia k článku: Apple predala 3 miliardy iPhonov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
vitám v klube
Od: energetic phone
|
Pridané:
2025-08-01 10:59:53
Chcel by som tiez jeden iphone, ten najdrahsi, lebo iphonisti sa mi smeju ze mam len android za 300 euro. Chcel by som produkovat vysokokvalitne velkometrazne video dokumenty a fotit mravce pre national geographic a zrkadlovku sa mi nechce nosit. Taktiez si rad vychutnam kvalitnu hudbu na erpods a uzijem si vypoctovy vykon iphonu, napriklad aj na hranie 3D hier.
|