Železnice najskôr donútili cestujúcich na elektronický nákup, teraz ním zdôvodňujú úplné ukončenie predaja lístkov
Diskusia k článku: Železnice najskôr donútili cestujúcich na elektronický nákup, teraz ním zdôvodňujú úplné ukončenie predaja lístkov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Vlak je smrt
Od: _______________
|
Pridané:
2025-08-14 10:16:24
nejedol si ani komunisticky chlieb ani trebars komunisticke salaty, take su tie blaboly kde bratislava chodi nakupovat do rakuska ... za tych 36 rokov uz komousi stihli postavit ix fabrik skol post nemocnic sidlisk elektrarni atd, doteraz vdaka tomu este fungujeme ... komunisticky raj ma v tomto daleko navrh pred tym kapitalistickym a to este len bude sranda ked skonci zivotnost bytovkam
|